Tere tulemast!

 

 

Raamatukogu tööajad:

E - R  10.00 - 18.00

L  10.00 - 16.00

P  SULETUD

Iga kuu viimasel reedel suletud - KORRASTUSPÄEV.

 

Telefon: 6755 730
E-mail: laenutus@hcl.ee

Raamatukogus on WiFi leviala.
Autoga tulijatele soovitame parkida Keila Tervisekeskuse või Keila Kooli parklas.

Busside sõiduplaanid - Pargi peatus

Ligipääs tagastuskastidele 24/7.

 

Alates 1. juunist on raamatukogu teenindussaal lugejatele avatud.

 

  • Raamatukokku sisenedes peab külastaja desinfitseerima käed. 
  • Ära tule haigena raamatukokku!

 

Soovi korral võib kasutada ka kontaktivaba laenutust. Raamatuid saab reserveerida telefoni (6755730), e-posti (laenutus@hcl.ee) või raamatukogu programmi URRAM (www.lugeja.ee) kaudu.

Ettetellitud raamatud pakitakse ja varustatakse lugeja registreerimisnumbriga.
Registreerimisnumber teavitatakse tellimuse esitamisel (telefoni teel). Kirjaliku tellimuse (e-posti või Urrami tellimuse puhul) anname teile numbrist teada pärast tellimuse komplekteerimist.

Ettetellitud raamatud ootavad teid raamatukogu sissepääsu juures asuvatel kärudel. Juurdepääs raamatutele on ainult raamatukogu lahtioleku aegade ajal.

 

Pärast eriolukorda edasi kehtivad piirangud ja leevendused: kriis.ee

COVID-19 Käitumisjuhend raamatukogudele alates 8. septembrist

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Harju Maakonnaraamatukogus on 2020.aasta jaanuarist võimalik kasutada Print In City teenuseid.

Print In City on avalik prinditeenus, mis võimaldab kasutajatel panna töö printima oma isiklikust arvutist või nutiseadmest ja saada see kätte ühest 100-st erinevast avalikust prindipunktist üle Eesti.

Teenuse kasutamiseks tuleb luua veebilehel www.printincity.ee endale kasutajakonto ning osta erinevaid elektroonilisi maksekanaleid kasutades prindipilet. Kõik veebilehel registreerunud kasutajad saavad nüüd oma PDF-formaadis dokumente saata prindipilve ootejärjekorda, kasutades meiliaadressi print@printincity.ee

Prindifaile saab järjekorda ootele saata ka www.printincity.ee veebilehelt. Prindiseadme avamiseks saab kasutada PIN-koodi, Eesti ID-kaarti või ühistranspordikaarti.

Kõik kasutajate poolt prindipilve saadetud tööd ootavad neid 48 tundi.

Avades printeri ID-kaardi või muu süsteemis registreeritud kaardiga, saab kasutaja seadme ekraanilt vajadusel muuta väljatrükkide arvu, must-valget- või värvitrükki, ühe- või kahepoolset trükki jne.

Raamatukogu avalik masin võimaldab printida, skaneerida või teha koopiaid A4 ja A3 formaadis ning nii must-valgelt kui ka värviliselt.

 

 

 

UUDISED

Lae alla uus HOIA koroonaäpp!

15.09.2020

Tutvustame uut koroonarakendust HOIA. App Store'i ja Google Play poes saadaval olev koroonarakendus HOIA teavitab inimesi, kui nad on olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Rakenduse kasutajate telefonid vahetavad Bluetooth'i abil anonüümse...  Loe edasi »