Töötajate kontaktid

TEENINDUSOSAKOND

Telefon: 6755 730

E-post: laenutus@hcl.ee

Osakonna juhataja Kaja Hõimoja

Telefon: 6755 735
E-post: kaja@hcl.ee

Külastajaid teenindavad:

  • Eve Eelmäe
  • Leili Eesmäe
  • Merle Hansen
  • Lembi Lenk
  • Tuuli Tikko
  • Kaisa Toms
  • Reet Vahersalu
  • Ljudmila Antonova

Koduloobibliograaf Ilse Kenapea

Telefon: 675 5734

E-post: ilse@hcl.ee
 

KOGUDE ARENDAMISE OSAKOND

Telefon: 675 5733

Osakonna juhataja Tagmar Lehtme

E-post tagmar@hcl.ee

Osakonnas töötavad

  • Tiina Kaldur
  • Lea Kepnik
  • Eela Meriniit
     

DIREKTSIOON

Direktor Rutt Enok

E-post:  rutt@hcl.ee
Telefon: 675 5732

Pearaamatukoguhoidja Lea Mäeste

E-post lea@hcl.ee
Telefon: 675 5736

Direktori asetäitja Arvo Pihlamets

E-post:  arvo@hcl.ee
Telefon: 675 5731

Vanemtoimetaja -

E-post: 
Telefon: